Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Koupelna

Otázka:
Kolik stojí rekonstrukce bytového jádra?
Odpověď:
Celková rekonstrukce koupelny stojí kolem 100 tis. Kč. Cena je ale velmi orientační, protože celkovou částku určuje především materiál, který si jako zákazník vyberete.

Otázka:
Jak dlouho trvá rekonstrukce bytového jádra?
Odpověď:
Rekonstrukce koupelny trvá přibližně 10 pracovních dnů. Zaleží na rozsahu rekonstrukce bytového jádra.

Otázka:
Je nutné likvidovat umakartové jádro?
Odpověď:
Není to vždy nutné. Záleží na stavu jádra, zda je shnilé, křivé nebo jinak poničené. Je to otázka financí a náročnosti zákazníka.

Otázka:
Je možné obložit staré umakartové jádro?
Odpověď:
Ano, je to možné. Musí se použít speciální lepidla a spárovací hmoty.

Otázka:
Je lepší při rekonstrukci koupelny zvolit vanu nebo sprchovací kout?
Odpověď:
Většina lidí preferuje sprchovací kouty z důvodů menší spotřeby vody a lepšího přístupu.

Otázka:
Kolik unese závěsné WC?
Odpověď:
Většina závěsných WC je konstruována na zátěž 400kg.

Otázka:
Je možné mít v panelákové koupelně podlahové výtápění?
Odpověď:
Klasické teplovodní trubkové podlahové topení není možné realizovat z prostorových důvodů. Ale je možné použít elektrické podlahové topení (topné rohože), které jsou řízeny termostatem. Při rekonstrukci koupelen je teplá dlažba čím dál víc využívána.

Otázka:
Můžu si dodat materiál sám?
Odpověď:
S tímto je spojeno mnoho nepříjemností a nedorozumění (např. výběr nevhodného materiálu, pozdní dodání - musí se čekat, problém s reklamacemi, čí je to vina atd.), a proto si materiál raději nakupujeme sami. Materiál dodáme za stejné ceny jako je koupí zákazník. (katalogové ceny) Za zakoupený a námi dodaný materiál, si neseme plnou odpovědnost.

Otázka:
Je dobré pořizovat materiál přes internet?
Odpověď:
Internetové ceny bývají většinou nižší, a proto se to pro Vás může zdát být lákavé, aby jste při rekonstrukci koupelny trošku ušetřili. Otázka je jak se řeší případné reklamace. A to, co si jednou objednáte se potom těžko někde odvolává. Jinak platí to, co je řečeno v předchozí odpovědi. A potom na konkrétní situaci.

Otázka:
Zajišťujete odvoz odpadu, který vznikne při rekonstrukci koupelny?
Odpověď:
Ano zajišťujeme to tak, aby zákazník měl co nejméně starostí. Odpad odvážíme na řízenou skládku. Odpad se snažíme třídit.

Otázka:
Jak hodně je špíny a prachu při rekonstrukci koupeleny? Zajišťujete jeho odstranění?
Odpověď:
Záleží jak velké úpravy se dělají. Upřímně řečeno špíny a prachu je dost, ale dá se to vydržet. Přece je to jednou za čas.Základní úklid po sobě provádíme vždy!

Otázka:

Kdy potřebuji stavební povolení?

Odpověď:

V případě jednoduchého vyzdění bytového jádra může stačit jen ohlášení stavby, se základním zakreslením půdorysu rekonstrukce.

Stavební povolení je potřeba při náročnější rekonstrukci, kdy měníte dispozice bytu a zasahujete do nosných konstrukcí. Vždy je vhodné se poradit s odborníky a konzultovat svůj záměr na příslušném stavebním úřadě. Žádost o stavební povolení, včetně vypracovaného stavebního projektu a statického posudku, předkládá majitel nemovitosti stavebnímu úřadu. Všechny tyto úkony za vás může vyřídit i renomovaná stavební firma. 

For a professional business hosting we highly recommend hostgator review or cloud hosting
Stavby Štefan designed by Webové stránky.com